Zaměstnanci
Vedení školy
Ředitelka školy
Zástupkyně ředitelky školy
E-mailové adresy na všechny ostatní pedagogické pracovníky
E-mailové adresy na všechny pedagogické pracovníky jsou vytvořeny stejným postupem:
prijmeni.jmeno@zsjak-blatna.net
(bez diakritiky)Termíny třídních schůzek a konzultačních odpolední
MĚSÍC | KONZULTAČNÍ ODPOLEDNE, TŘÍDNÍ SCHŮZKY | DEN, DATUM, ČAS |
září | TŘÍDNÍ SCHŮZKY | dle rozpisu |
říjen | KONZULTAČNÍ ODPOLEDNE | čtvrtek 05. 10. 2023 14:30 – 15:30 hodin |
listopad | TŘÍDNÍ SCHŮZKY | čtvrtek 23. 11. 2023 čas dle rozpisu |
prosinec | KONZULTAČNÍ ODPOLEDNE | čtvrtek 07. 12. 2023 14:30 - 15:30 hodin |
leden | KONZULTAČNÍ ODPOLEDNE | čtvrtek 11. 01. 2024 14:30 - 15:30 hodin |
únor | KONZULTAČNÍ ODPOLEDNE | čtvrtek 15. 02. 2024 14:30 - 15:30 hodinu |
březen | KONZULTAČNÍ ODPOLEDNE | čtvrtek 21. 03. 2024 14:30 - 15:30 hodin |
duben | TŘÍDNÍ SCHŮZKY | čtvrtek 18. 04. 2024 čas dle rozpisu |
květen | KONZULTAČNÍ ODPOLEDNE | čtvrtek 16. 05. 2024 14:30 - 15:30 hodin |
červen | KONZULTAČNÍ ODPOLEDNE | čtvrtek 06. 06. 2024 14:30 - 15:30 hodin |
Seznam pracovníků pro školní rok 2023/2024
Učitelé
Třída | Třídní učitel(ka) | Konzultační hodiny |
Přípravná | Mgr. Marcela Srbová (výchovná poradkyně pro 1. stupeň, koordinátorka inkluze) | úterý 13:30-14:15, středa 7:00 -7 .45, popř. dle individuální domluvy |
I. A | Mgr. Chvostová Ivana | dle individuální domluvy |
I. B | Mgr. Kotšmídová Eva | dle individuální domluvy |
II. A | Mgr. Motyková Lenka | dle individuální domluvy |
II. B | Mgr. Fialová Jana | dle individuální domluvy |
III. A | Mgr. Tvrdá Iva | dle individuální domluvy |
III. B | Mgr. Karbanová Marcela | dle individuální domluvy |
IV. A | Mgr. Novotná Lucie | dle individuální domluvy |
IV. B | Mgr. Kuparová Tereza | dle individuální domluvy |
V. A | Mgr. Lojdová Zdeňka | dle individuální domluvy |
V. B | Mgr. Voborníková Pavla | dle individuální domluvy |
VI. A | Mgr. Polívková Vladěna | dle individuální domluvy |
VI. B | Mgr. Jiroušková Martina | dle individuální domluvy |
VII. A | Mgr. Loudová Hana | dle individuální domluvy |
VII. B | Mgr. Černá Eva | dle individuální domluvy |
VIII. A | Mgr. Karešová Petra | dle individuální domluvy |
VIII. B | Mgr. Vejvodová Olga | dle individuální domluvy |
IX. A | Mgr. Šafr Miroslav | dle individuální domluvy |
IX. B | Mgr. Šafaříková Hana (výchovná poradkyně pro 2. stupeň, kariérní poradkyně) | pondělí 14_00-14:45, popř. dle individuální domluvy |
--- | Mgr. Krapsová Jana ředitelka školy | dle individuální domluvy |
--- | Mgr. Komárková Šárka zástupkyně ředitelky školy | dle individuální domluvy |
--- | Vanduchová Marie (výchovná poradkyně pro 2. stupeň, kariérní poradkyně) | pondělí 7:00-7:45 popř. dle individuální domluvy |
--- | Mgr. Princová Dana (školní metodička prevence) | dle individuální domluvy |
--- | Mgr. Schmidová Jana | dle individuální domluvy |
--- | Mgr. Novotná Jana | dle individuální domluvy |
--- | Pintíř Radek | dle individuální domluvy |
--- | Pičman Karel | dle individuální domluvy |
--- | Mgr. Šofrová Veronika (rodičovská dovolená) | xxx |
--- | Mgr. Šafrová Tereza (mateřská/rodičovská dovolená) | xxx |
Vychovatelky
Oddělení ŠD | Vychovatel(ka) | Konzultační hodiny |
1. | Bc. Rybová Jaroslava | dle individuální domluvy |
2. | Lávičková Aneta | dle individuální domluvy |
3. | Bc. Mašková Kamila (vedoucí vychovatelka) | dle individuální domluvy |
4. | Hrubá Lenka, Dis. | dle individuální domluvy |
5. | Lojíková Iva | dle individuální domluvy |
6. | Bc. Drůbová Marie | dle individuální domluvy |
xx | Kulhová Marie | dle individuální domluvy |
Školní poradenské pracoviště
Speciální pedagog | Konzultační hodiny |
Mgr. Peroutková Milena | středa 7:15-8:00, popř. dle individuální domluvy |
Asistent pedagoga | Konzultační hodiny |
Ředinová Martina | dle individuální domluvy |
Strnadová Jaroslava | dle individuální domluvy |
Sýkorová Martina | dle individuální domluvy |
Boušová Ladislava | dle individuální domluvy |
Lávičková Aneta | dle individuální domluvy |
Houdková Monika | dle individuální domluvy |
Lojíková Iva | dle individuální domluvy |
Svobodová Daniela | dle individuální domluvy |
Bc. Drůbová Marie | dle individuální domluvy |
Nepedagogičtí zaměstnanci
Provozní úsek
Šebková Marie (administrativní pracovnice)
Zajíčková Zdeňka (účetní)
školník
4 uklízečky
Školní jídelna
Kopáčková Gabriela (vedoucí školní jídelny)
vedoucí kuchařka
3 kuchařky