Skok na hlavní obsah
Skok na menu
Základní škola
ZŠ
J. A. Komenského
Blatná
Fotogalerie
Maškarní karnevaly
Ukázka z kroužku - dovedné ruce
MAŠKARNÍ KARNEVAL 27/02/2024
Únor
PLOŠTICE
MASOPUSTNÍ STEZKA
VALENTÝN
MAŠKARNÍ KARNEVAL
Prvňáček na zkoušku - MŠ Šilhova (2024)
MALÁ UKÁZKA Z KROUŽKŮ (leden 2024)
ZIMA (leden 2024)
ZIMNÍ TVOŘENÍ (leden 2024)
POKUS SOPKA (leden 2024)
LVVZ (03. - 07. 01. 2024)
Vánoční besídky ve školní družině (prosinec 2024)
Čertovské řádění ve ŠD (prosinec 2024)
Tři králové ve ŠD (prosinec 2023)
FOTOKOUTEK (ŠD)
VÁNOČNÍ ČAS ve školní družině
Volná tvorba ve školní družině
ZIMNÍ RADOVÁNKY
Podzim ve školní družině
Sv. Martin ve ŠD
JABLKOHRÁTKY (ŠD, 10/2023)
Halloween (ŠD, 10/2023)
Krásné počasí (ŠD, 10/2023)
Halloween v MŠ Šilhova (02/11/2023)
Halloween - projektový den 5. tříd (31/10/2023)
KažDÝ NĚkdy dlabe (30/10/2023)
I žáci z 2. A někdy dlabou (31/10/2023)
DÝŇOHRÁTKY v MŠ Vrchlického (31/10/2023)
Halloweenská noční škola (30/10/2023)
DEN STROMŮ (20/10/2023)
POSVÍCENÍ (10/2023 - ŠD)
Branný den 1. stupně (25/09/2023)
Návštěva ředitelny - přípravná třída (20/09/2023)
Návštěva ředitelny - 1. A (20/09/2023)
Návštěva ředitelny - 1. B (20/09/2023)
LESOHRÁTKY - rok v ŠD
SOUTĚŽNÍ ODPOLEDNE (25/09/2023)
Návštěva Vídně (18/10/2023)
Zemědělství žije (08/09/2023)
Adaptační kurz (13/09/2022 - 15/09/2023)
Zahájení školního roku - 1. B (2023/09/04)
Zahájení školního roku - přípravná třída (04/09/2023)
Zahájení školního roku - 1. A (2023/09/04)
Pasování na čtenáře (28/06/2023)
Plavecký výcvik - 3. ročník (08/02/2023)
Vítání jara (24. 03. 2023)
Vánoční besídka - 1. A (22/12/2022)
Vánoční besídka - 2. B (22/12/2022)
Ochutnávka ovoce - 3. A (24/01/2023)
Ochutnávka ovoce - 2. B (24/01/2023)
Ochutnávka ovoce - 2. A (24/01/2023)
Zimní aktivity - 2. B (prosinec 2022)
Zpívání na schodech (19/12/2022)
Výstava betlémů (19/12/2022)
Grandfinále Pišqworek (08/12/2022)
Exkurze do adventních Drážďan (14/12/2022)
Mikuláš, čerti a andělé ve škole (05/12/2022)
Techak 7. A (07/12/2022)
Projekt - Literární žánry - 6. A (02/12/2022)
Čertovské řádění pro školky (listopad 2022)
Střípky revoluce - projektový den - 8. a 9. ročník (16/11/2022)
Okresní kolo florbal dívky (23/11/2022)
Krajské kolo Pišqworek (26/11/2022)
Můj první slabikář (listopad 2022)
Adventní zastavení (02/12/2022)
Život v přípravné třídě (říjen 2022)
Legiovlak - žáci 8. a 9. tříd (06/11/2022)
Přijímání do cechu žákovského (08/11/2022)
No bag day
Výherci podzimního kola soutěže v žákovské knihovně (říjen 2022)
Projektový den - Halloween 5. B (30/10/2022)
Projektový den - Halloween 2. B (30/10/2022)
Pasování na čtenáře - 2. B (14/10/2022)
Pasování na čtenáře - 2. A (14/10/2022)
Branný den 2. stupně (07/10/2022)
SportShow - SOŠ Blatná (06/10/2022)
Návštěva ředitelny - 1. A (září 2022)
Návštěva ředitelny přípravnou třídou (září 2022)
Atletické závody (29/09/2022)
Zahájení nového školního roku (01/09/2022)
Branná soutěž - školní kolo (28/06/2022)
Slavnostní rozloučení na blatenském zámku - 9. třídy (30/06/2022)
Rozlučkový program pro 9. ročník (27/06/2022)
HURÁ - MÁME BRONZ!!!! v republikovém finále Battlefield (24/06/2022)
Závěrečné prezentace žáků 9. ročníku (17/06/2022)
Školní turnaj - vybíjená (22/06/2022)
Návštěva blatenského muzea (20/06/2022)
Krajské kolo Branné soutěže (03/06/2022)
Oblastní kolo Branné soutěže (09/05/2022)
Vojenský den - Vojenský útvar Strakonice - 6. A (13/05/2022)
Čarodějnice - 1. B (02/05/2022)
Soutěž Mladý zdravotník (13/05/2022)
Záchranná stanice Makov - 5. třídy (19/05/2022)
Techak - 6. A (06/05/2022)
Laser aréna, Technické muzeum Praha - 7. třídy (14/06/2022)
Pasování na čtenáře v žákovské knihovně - 1. třídy (14/06/2022)
Zámek a diskotéka - konec roku - 1. B (28/06/2022)
Techmáia Plzeň - 3. třídy (02/06/2022)
Den dětí - 1. B (01/06/2022)
ZOO Hluboká nad Vltavou - 1. třídy (31/05/2022)
Atletická všestrannost 1. stupně (25/04/2022)
Tábor (školní výlet) - 4. třídy (24/05/2022)
Praha (školní výlet) - 8. a 9. třídy (24/05/2022)
Den Země - ornitologický projektový den (22/04/2022)
Komunitní sad - V. A, I. B (20/04/2022)
Knihovna - 3. B (duben 2022)
Záchranná stanice Makov - 1. třídy (06/04/2022)
Tonda obal na cestách (06/04/2022)
Zápis do 1. ročníku (1. a 2. 4. 2022)
Ochutnávka ovoce (01/03/2022)
Výtvarná výstava - 6. A (11. 01. 2022)
E-liška - přírodovědný program (03. 02. 2022)
Výtvarná výstava - 2. B (11. 02. 2022)
Návštěva SOU Blatná (09. 01. 2021)
Adventní zastavení (3. prosince 2021)
Vánoční besídky (17. 12. 2021)
Knihovna 3. A (17. 12. 2021)
Plavecký výcvik ve 3. ročníku (prosinec 2021)
Projektový den - ornitolog (08. 12. 2021)
Vystoupení pro MŠ Šilhova - adventní zpívání (08. 12. 2021)
Projektový den - ozdoba a vánoční zvyky (10. 12. 2021)
Knihovma - 3. B (09. 11. 2021)
Včelař - 6. A (01. 11. 2021)
Sázení stromků - 1. B, 5. A (22. 10. 2021)
Projektový den - sběrný dvůr (01. 10. 2021)
Knihovma - 3. A (26. 10. 2021)
Pasování na čtenáře - 2. A (05. 10. 2021)
Atletické závody (30. 09. 2021)
Adaptační pobyt (13. - 15. 09. 2021)
Začátek školního roku - 3. B (03. 09. 2021)
1. školní den (01. 09. 2021)
Čtenářská dilna - 1. A (03/05/2021)
Zimní hrátky - sáňkování 2. B (leden 2021)
Poskytování krizové péče
Topič - III. B (14/04/2021)
Karnevaly ve ŠD (12/02/2021)
Vysvědčení - 1. pololetí (28/01/2021)
Zimní hrátky - sněhuláci 2. třídy
Adaptační kurz (2020)
Krizová péče
Projektové dny - Škola
Den otevřených dveří - 115. výročí školy
Exkurze - Jihočeská hospodářská komora
Návštěva z partnerské školy (22. - 24. 5. 2019)
LVVZ (16. - 23. únor 2019)
Projektový den - 100. výročí ČSR
Návštěva partnerské školy (13. - 15. 6. 2018)
Výrobky z výuky pracovních činností
110. výročí školy - Den otevřených dveří (20. 9. 2014)
Budova školy, školní učebny a ostatní prostory